Září 2008

Přátelství

30. září 2008 v 20:45 | Cherryll |  Úvahy
No dneska sem si přečetla článek na Adieeninym blogu viz Sbéééčka a uvědomila sem si spoustu věcí.Normálně já sem začala brečet.Zjistila sem totiž že sem nikdy neměla štěstí na přátele.Buďto mě vyměnili za jinýho kámoše nebo mě moc dusili.A taky sem se začala rozlišovat kamaráda od přítele.Což o to já momentálně asi 3 lidi považuju za svoje přátele.Ale považují i oni MĚ za přítele nebo jen za kamarádku??? Záleží někomu na mě??? teda kromě rodiny,že jo.
Já si uvnitř připadám úplně prázdná.
A tady pár obrázků zastupující náladu mojich myšlenek.A vlastně se tak cejtím ještě teď. =(Dnešní den

30. září 2008 v 20:03 | Cherryll |  Moje maličkost =)
Ach jo to sem teda na nový škole pěkně začala,chodím tam jen měsíc a už mám u naší úči "vroubek" a to jen kvůli tomu že sem nedonesla nějakej blbej papír.

Slovo úvodem

29. září 2008 v 20:51 | Cherryll
Články v tété rubrice sem napsala podle Knihy stínů od Silver Raven Wolfové a Tarotu od Juliet Sharman-Burkeové.

Drbárna

29. září 2008 v 20:36 | Cherryll |  Drbárna
Tady můžeme kecat vo čemkoliv....jen nadhoťte nějaký téma

Dotaz pro Uzla

29. září 2008 v 20:18 | Cherryll

Chceš spřátelit???

28. září 2008 v 20:22 | Cherryll
pokud chceš spřátelit písni do komentářů

Christina

28. září 2008 v 19:51 | Cherryll |  Knížky
Tuhla knížku napsal úpa dobrej spisovatel Stephen King.....je o obživlím autě a jeho páníčkovy s nemrtvou duší či jak bych to řekla určo stojí za přečtení

Bible

28. září 2008 v 19:47 | Cherryll
tak tohle sem četla jen protože sme to měli za povinnou četbu.....moje recenze viz rubrika Moje maličkost =)

Další ulítlej sen

28. září 2008 v 19:05 | Cherryll |  Výplody mé temné duše (povídky,...)
Takže jednou se mi zdálo,že sem byla kriminalistka a vyšetřovala sem ještě se třemi kolegy vraždu v kanalizaci.Tak sme stáli u tý mrtvoly a najednou okolo nás projel obrovskej fialovej červ (by vysokej asi jak dvanáctiletý dítě),tak sme nechali mrtvolu mrtvolou a vydali sme se za červem. Najednou byly v tý kanalizaci stáje pro koně,bylo to divný,ale šli sme dál.Pak se cesta rozdvojovala tak sme se museli rozdělit.Já s kolegou sme šli a šli až sme došli na konec kde byli dveře,otevřeli sme je a vešli na takové prostranství ohraničené kamennou zdí s ostnatýma drátama.Byl to plac kam se chodí vězni projít,nějací lidé tam byli,když sme se podívali pořádně zjistili sme,že to sou muži a že to sou klony mýho kolegy.Najednou začali děsně řvát a utíkat proti nám.Tak sme rychle vběhli zpátky do toho hnusnýho kanálu.Šli sme zpátky už deme okolo stájí,když sme za sebou zaschleli šramot,otočili sme se a tam stál kůň,medvěd a vlk na zadních,v předních měli samopaly (já fakt nechápu co s tím mám) a řekli nám ať vypadnem nebo že si nas podaj.Pak po nás začali střílet.Utíkali sme a utíkali až sme doběhli k velkýmu obrovi ten nás vzal do ruky a chtěl si nás upíct už ani nevím jak,ale utekli sme mu.On dusal za náma.Najednou sme vběhli do prostorné modré jeskyně,kde žilo plno skřítků celá jejich civilizace.A jak za náma běžel ten obr tak všechny ty skřítky podupal a v týhle chvíli sem se vzbudila.

Jaspis

28. září 2008 v 18:49 | Cherryll
Znamení: beran,rak,ryby,kozoroh
Planety:červený -Mars;hnědý-Saturn;zelený-Venuše
Živly:červený-oheň;hnědý a zelený-země
Červený jaspis se v magii používá na kouzla lásky,citů a odvahy;hnědý na fyzickou ochranu a zelený na kouzla pro zdraví.
V léčitelství se s ním zahánějí noční můry,také zlepšuje krvetvorbu a látkovou výměnu.

Jáký ste znamení???

28. září 2008 v 18:33 | Cherryll |  Anketky

Novej design

27. září 2008 v 21:37 | Cherryll |  Smeťák(Ostatní)
Hurááááááá....konečně mám novej design a moc mi s tím pomohl jeden kámoš takže díky díky díky....doufám že je to tu teď útulnější a že se vám tu teď víc líbí... a taky nesmím zapomenout od koho to mám....mám od Blanchet....odkaz najdete v Obíbených stránkách

Blanchet

27. září 2008 v 21:31 | Cherryll
od ní mám tenhle good design tak na oplátku sem dám odkaz .

Hustej vtip o Karkulce

26. září 2008 v 22:53 | Cherryll
Karkulka dostane první krámy a de stím za babičkou. Babička: ,,No karkulko s tím já ti neporadím sem už moc stará víš,běž radši za myslivcem." Tak de karkulka za myslivcem. Myslivec: ,,Teda karkulko s tím já ti taky nepomůžu,dyť sem chlap,běž radši za vlkem."Tak karkulka najde vlka a vlk jí říká: ,,Jé Karkulko,kdo ti ukousl čůráka."
Tupý co.

1 várka =)

26. září 2008 v 22:44 | Cherryll
De blondýna do zelinářství a řekne prodavači: ,,Chci kilo pomerančů a každej mi zabalte zvlášť".
Tak jí to zabalí,mezitím se blondýna dál rozhlíží a řekne: ,,Dejte mi kilo švestek a každou mi zabalte zvlášť".Zase na něco ukazuje a prodavač na ní zařve: ,,Na to se vyser to je mák!"
Jede blondýna po dálnici,když jí na jednou zastaví policajt a řekne:,,Slečno to bude za rychlost. Dejte mi svůj řidičský průkaz." Blondýna na něj nechápavě zírá. ,,No ta věc s vaší fotkou".
Tak se zamyslí,zahrabe v kabelce a vytáhne zrcátko. Policajt se na něj podívá a říká: ,,Jé já sem nevěděl že ste taky policajt,tak to jeďte dál." a strčí si zrcátko do kapsy. Večer přijde domů a pověsí bundu na věšák.Jeho dcera se mu hrabe v kapse,najde zrcátko a vykřikne: ,,Mami táta má milenku." Maminka se podívá na zrcátko a řekne: ,,Jéžiš ta je,ale hnusná."
Potká blondýna pasáčka se stádem ovcí a zeptá se ho: ,,Pasáčku jestli uhádnu kolik máš ovcí,můžu si jednu vzít??." Pasáček souhasil. Blondýna to uhádla a tak si vybrala ovci.Za chvíli za ní pasáček volá: ,,A slečno,jestli uhádnu barvu vašich vlasů vrátíte mi toho psa??"
Jede blondýna autem a poslouchá rádio,kde zrovna vykládají vtipy o blondýnách,pak se podívá ven z okýnka a tam v poli sedí jiná blondýna v člunu a pádluje.Tak jí začne nadávat: ,,Ty krávo kvůli tobě se vykládají ty blbý vtipy o blondýnách,kdybych měla plavat hned bych za tebou skočila."
Jedou dvě blondýny autobusem do Prahy a ta jedna se ptá řidiče: ,,Pane řidiči kdy už budem v Praze??." a ta druhá říká: ,,A kdy tam budu já???"
De bruneta,blondýna a černovláska na skálu přání.Když skočí a řeknou přání splní se jim to.Bruneta se rozeběhne skočí a řekne: ,,Do zlata!" a spadne do hromady zlata. Pak se rozeběhne černovláska skočí a řekne:,,Do drahokamů!" a spadne do hromady plné drahokamů. Naposledy běží blondýna zakopne a řekne: ,,Do prdele!"Jakej žánr???

25. září 2008 v 20:43 | Cherryll |  Anketky
to je jedno jestli knižní nebo ve filmu

Den trifidů

22. září 2008 v 11:31 | Cherryll |  Knížky
taky hustá knížka.....vo tom jak skoro všichni lidi na Zemi oslepli,čehož využily obrovský zmutovaný kytky a ty postupně zamořujou svět,je to vlastně z pohledu lidí který přežili.