1 várka =)

26. září 2008 v 22:44 | Cherryll
De blondýna do zelinářství a řekne prodavači: ,,Chci kilo pomerančů a každej mi zabalte zvlášť".
Tak jí to zabalí,mezitím se blondýna dál rozhlíží a řekne: ,,Dejte mi kilo švestek a každou mi zabalte zvlášť".Zase na něco ukazuje a prodavač na ní zařve: ,,Na to se vyser to je mák!"
Jede blondýna po dálnici,když jí na jednou zastaví policajt a řekne:,,Slečno to bude za rychlost. Dejte mi svůj řidičský průkaz." Blondýna na něj nechápavě zírá. ,,No ta věc s vaší fotkou".
Tak se zamyslí,zahrabe v kabelce a vytáhne zrcátko. Policajt se na něj podívá a říká: ,,Jé já sem nevěděl že ste taky policajt,tak to jeďte dál." a strčí si zrcátko do kapsy. Večer přijde domů a pověsí bundu na věšák.Jeho dcera se mu hrabe v kapse,najde zrcátko a vykřikne: ,,Mami táta má milenku." Maminka se podívá na zrcátko a řekne: ,,Jéžiš ta je,ale hnusná."
Potká blondýna pasáčka se stádem ovcí a zeptá se ho: ,,Pasáčku jestli uhádnu kolik máš ovcí,můžu si jednu vzít??." Pasáček souhasil. Blondýna to uhádla a tak si vybrala ovci.Za chvíli za ní pasáček volá: ,,A slečno,jestli uhádnu barvu vašich vlasů vrátíte mi toho psa??"
Jede blondýna autem a poslouchá rádio,kde zrovna vykládají vtipy o blondýnách,pak se podívá ven z okýnka a tam v poli sedí jiná blondýna v člunu a pádluje.Tak jí začne nadávat: ,,Ty krávo kvůli tobě se vykládají ty blbý vtipy o blondýnách,kdybych měla plavat hned bych za tebou skočila."
Jedou dvě blondýny autobusem do Prahy a ta jedna se ptá řidiče: ,,Pane řidiči kdy už budem v Praze??." a ta druhá říká: ,,A kdy tam budu já???"
De bruneta,blondýna a černovláska na skálu přání.Když skočí a řeknou přání splní se jim to.Bruneta se rozeběhne skočí a řekne: ,,Do zlata!" a spadne do hromady zlata. Pak se rozeběhne černovláska skočí a řekne:,,Do drahokamů!" a spadne do hromady plné drahokamů. Naposledy běží blondýna zakopne a řekne: ,,Do prdele!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 d-n-amy d-n-amy | 29. září 2008 v 20:16 | Reagovat

tak ty vtiiiipky se ti mooocinky povedly!!!! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2 d-n-amy d-n-amy | 29. září 2008 v 20:17 | Reagovat

ten sa tim zrcátkem je nejlepší!!!!

3 Cherryll Cherryll | 30. září 2008 v 21:59 | Reagovat

že jo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama