Listopad 2008

Trapas XDXD

21. listopadu 2008 v 22:49 | Cherryll |  Moje maličkost =)
Dneska sme byli Zuzka,Katka,Lucka a já venku,šli sme projít a cestou sme potkali katčinýho dědu s Aišou (katky pes).A pak už Katka musela domů tak sme šli.Když sme čekali u nich na dvoře tak jeden z nich (Katka nebo děda) zašel dovnitř a druhej odepínal Aiše obojek.A já sem na tu dřepící postavu začala šeptat: Káťo,Káťo čí to byl bágl??? (voni se předtím bavili o nějakým batohu nebo co) a normálně já sem se k tej postavě úplně naklonila a začala šeptat n a von se ten někdo otočil a já zistila že to není ona ale její děda. XDXDXDXD Naštěstí mi nerozumněl a řekl jenom: Co prosím??? Já dostala totální výtlem von si teď asi vo mě musí myslet že asi hulím nebo že nejsem normální,prostě totální výmaz fakt že jo.

Vodnář 21.1-18.2.

20. listopadu 2008 v 21:17 | Cherryll |  Astrologie-Zvěrokruh
Živel : vzduch
Dynamika : fixní
Vládce : Saturn a Uran
Znamení: vzdušné, studené
Povaha: sanquinická
Šťastná léta: 21-26, 40-45
Soulad se znamením: Blíženci, Váhy
Souvztažná barva: šedá
Souvztažný kov: olovo
Podřízená část těla: bérce, tepny, kotníky
Kámen znamení: akvamarín, chryzokol, jaspis, obsidian, topaz, tyrkys, opál, fluorit, safír, sodalit
Šťastná čísla: 3, 9, 15, 45
Šťastný den: sobota
Šťastná květina: kapradí
Duchovní ochránce: Demeter
Příjemná vůně: mák


Je společenské znamení. Jeho poslání je sdružovat vyspělé osobnosti a koordinovat jejich společenské potřeby. Vodnář je spojován s parlamentem. Naše společenské potřeby jsou harmonizovány stejnými potřebami těch ostatních. Tady se stáváme společenskou bytostí, ale ne zkorumpovanou.
Vzdušné znamení - znamení Vodnář

Pozitivní rysy - znamení Vodnář

Altruismus, vynalézavost, otevřenost, intuice, svobodomyslnost, skvělé mentální schopnosti, originalita, tolerance, nezávislost.

Slabiny - znamení Vodnář

Nepřizpůsobivost, moralizování, pokrytectví, bezcitnost, nevyzpytatelnost, oportunismus, výstřednost, nezodpovědnost.


Víla pro znamení Vodnáře
Je obklopena tyrkysovou, elektricky modrou a indigovou barvou. Stojí pod vlivem její ovládající planety Urana. Symbol Vodnáře má vytetován na paži. Z dlaní ji vytéká voda. Má přívěšek s akvamarínem, drahým kamenem náležejícím k tomuto znamení. U pasu jí visí orchidej.


Puberta

20. listopadu 2008 v 21:03 | Cherryll |  Úvahy
co je to vlastně puberta??? podle mě období přeměny v týhle době vlastně nejsme ani děti ani dospělí.Už se tělesně i duševně měníme.Už sme ztratili ty dětský starosti jako kdo má rychlejší kolo,lepšího robota,hezčí panenku apod. Třeba já tyhle starosti neměla já je měla typu (jak to vipadá v těle žížaly,jak funguje mozek,jak ovládat temný síly apod.),ale to je jedno protože já sem divná. Teď už řešíme jiný věci a ty jejich starosti nám připadaj pořádně malicherný stejně jako jim ty naše. Vlastně je to pořádně bláznivý období (a teď to vezmu ze svýho pohledu). Dělám věci bez rozmyslení,chvilku se mi chce děsně brečet a za chvíli mám zase záchvat smíchu. Chvilku mi život přiadá hnusnej a chci s ním skončit a za pár hodin nebo dní mi život zase přijde krásnej a je mi děsně líto že utíká tak rychle.Bohužel poslední rok u mě převažujou nálady depresí a sebevražedných sklonů. No a pak ty krámy to by mě zajímalo jakej DEBIL tohle vymyslel. To je fakt za trest, i když kdyby tenkrát v ráji Eva nesnědla jablko ze stromu poznání už by bůh neměl koho trestat protože by sme tu nebyli. Takže si to asi zasloužíme co,nj sme prostě mršky. Bůhví jak to bylo-tohle neznamená že věřím v Bibli,to já jen tak-neberte to vážně. Ale původ krámů sem tu rozebírat nechtěla. A teď už vlastně nwm co bych o tomhle období,kdy si myslíme že víme všechno nejlíp a který je určo nejlepší v našem životě,ještě řekla. Hele ale ještě sem si říkala jestli ty moje nálady sou fakt pubertou nebo něčím jiným????

Tak mi kdyžtak pomozte vy a napište něco do komentů co se bude týkat tohohle tématu.

Kladivo na čarodějnice

16. listopadu 2008 v 22:02 | Cherryll |  Knížky
Napsal jí Václav Kaplický.
Je o čarodějnických procesech v česku v 17.století....moc hezky napsaný. Ale měli byste v tom hledat i jiný význam....když si to přečtete a k tomu si přimyslíte že žil za totality tak uwidíte,ale co. Je tam pěkně popsaný jak se postupovalo při výsleších sámo včetně tortury. A taky to že všechny tyhle zločiny sou dílem hlavně lidský chamtivosti,zlosti a bezcitnosti. A pokud se o tématiku honů na čarodějnice zajímáte (jako já) určitě si přijdete na svý.
tak zatim


.......ukázka z filmu

Štěstí

16. listopadu 2008 v 21:49 | Cherryll |  Úvahy
Štěstí.Co to vlastně je štěstí??? Asi nějakej pocit blaha jako když se vám daří nebo tak nějak.
Určitě je vrtkavé ale to ví asi každej. A taky si myslím jak nikdo nemůže mít štěstí i neštěstí ve všem. Takže každé štěstí musíte vykoupit neštěstím. Někdy je ta cena ale vysoká. Nwm je to jen jedna z mých ujetých torií. Nj zase mám svojí obvyklou depku takže píšu taký kecy který mě zrovna napadnou.

...........nálada mých myšlenek (prostě depka)

.............ach jo kéž by to pomáhalo taková malá pitomá rostlinka

Obsidián

8. listopadu 2008 v 12:04 | Cherryll
Znamení: štír,kozoroh,
Živel: oheň,(země)
Planeta: Saturn

používají se 3 typy černý,vločkový a mahagonový

V magii se využívá zejména ke věštění a je to mocný ochranný kámen,může stejně dobře pomáhat jako škodit,a proto se nosí s křišťálem - je v něm i negativní energie;zaHnědlému obsidiánu se jinak říká Apačova slza a nosí se pro štěstí

V aztécké civilizaci se z něj dělaly tzv. dýmová zrcadla,která sloužila jako ,,okno do budoucnosti."

černý

mahagonový
vločkový

Bajný zvíře????

8. listopadu 2008 v 11:52 | Cherryll |  Anketky
Dino

8. listopadu 2008 v 11:28 | Cherryll
taky hustýýý XD

Basket

MutátorMaďarsko

8. listopadu 2008 v 11:20 | Cherryll
V Maďarsku sme byli minulej rok.Určitě bych to doporučila pro ty co maj malý haranty,
kvůli Balatonu,tam dete třeba půl kiláku a voda je vám furt do pasu takže ty velký si tam moc neužijou.A navíc je tam teplo i na konci sezony což má i tu výhodu,že je tam lidí po málu.My sme vlastně skoro celej tejden strávili u Balatonu takže až na teplý večery,který sme proseděli venku,pro mě celkem nuda,ale myslím ,že bráchům se tam líbilo.Eště sme vlastně byli v lázních v Hevízu ale zařízený to tam bylo spíš pro potřeby důchodců.Kromě Balatonu tam sou taky k vidění bahenní sopky,hlavní město Budapešť.Tam sme ale nebyli páč nám došli peníze.Cestou zpátky sme se zastavili taky u nějakýho zámku a když sme projížděli Slovenskem zastavili sme se na Dunaji a dívali se jak se tam přepouštěla voda a zvedala se hladina a tak ňák no.Když bych měla říct něco o přírodě tak asi tak to že tam byli rozsáhlé jen listnaté lesy a u Balatonu velké rákosové porosty ve kterých žilo plno vodních ptáků.Podnebí tam bylo velmi teplé skoro jako ve středomoří.
Další postřehy a zajímavosti:hodně se tam pěstujou chili papričky ty tam prodávali na každým kroku (sušený,mletý,čerstvý,...),vynalezli langoše,guláš,nějaký ty pálivý salámy apod.

O zemi:
Hlavní město: Budapešť
Rozloha: 93 030 km2
Počet obyvatel: 10 006 835
Nejvyšší bod: Kékes 1015 m.n.m.
Jazyk: maďarština
Náboženství: křesťanství
Měna: forint
Prezident: László Sólyom

vlajka

mapa

Budapešť


Chili papričkylázně v Hevízu


Balaton

Naše fotky:
máme jich sice víc ale dám sem jen tuhle

Kozoroh 22.12-20.1

8. listopadu 2008 v 10:23 | Cherryll |  Astrologie-Zvěrokruh
Živel : Země
Dynamika : kardinální
Vládce : Saturn
Znamení: zemské, studené a suché
Povaha: melancholická
Šťastná léta: 33-46
Soulad se znamením: Býk, Štír
Souvztažná barva: černá
Souvztažný kov: olovo
Podřízená část těla: kolena, kosti, kůže
Kámen znamení: jaspis, adulár, křišťál, obsidián, ametyst, turmalín, rubín, achát
Šťastná čísla: 3, 9, 15, 45
Šťastný den: sobota
Šťastná květina: kapradí
Duchovní ochránce: Afrodité
Příjemná vůně: mák

Kolektivní, společenská fáze. Každý jedinec díky vzdělání (náboženský, filosofický systém) se dostává do mocenské pozice, zde dochází k soudu. V zimním slunovratu dochází k soudu mezi mocí duchovní, politickou, světskou. Můžeme dosáhnout společenského postavení nebo své duchovní identity. Tady vrcholí shromažďování všech sil. Všechno obilí je svezeno do sýpky. Integrace masy do kolektivu, do sklizně. Tady jde o politickou moc, o duchovní moc. Kozoroh je znamení politických vůdců národa. Kozoroh symbolizuje otce, Rak matku. Zde se hraje na ty nejhlubší city každého z nás.
Zemské znamení - znamení Kozoroh

Pozitivní rysy - znamení Kozoroh

Pracovitost, opatrnost, ctižádostivost, trpělivost, bystrost, loajalita, důvěryhodnost, odpovědnost, organizační talent, spořivost, přesnost, serióznost.

Slabiny - znamení Kozoroh

Tajnůstkářství, fanatismus, přílišný realismus, asketismus, lakomství, citový chlad.
Víla pro znamení Kozoroha
Je obklopena šedou, tmavě zelenou a hnědou barvou a stojí pod dohledem Saturnu, její vládnoucí planetou. Symbol kozoroha má tetovaný na nadloktí. Nosí vrbovou korunu. Vrba je strom spojovaný s tímto znamením. V ruce drží kámen tyrkys.

Fakt hustý (i když nechutný)

6. listopadu 2008 v 20:10 | Cherryll
Je tam napsáno: Vaše hovna naše radost!

To by mě zajímalo kdy by tole nosil XD

Tak nwm co je lepší

Starý řecký báje a pověsti

6. listopadu 2008 v 19:53 | Cherryll |  Knížky
fakt good doporučuju přečíst,pokud se vám to teda nechce čít jen tak tak to můžete číst mladším sourozencům na dobrou noc.Obvzlášť těm zlobivějším protože některý příběhy sou fakt otřesný i když budete číst ty převyprávěný od Petišky stejně se nevyhnete vraždám apod. ale co aspoň to dětičky připraví na život a ty zlobivější smradi dají pokoj.Mě osobně se nejvíc líbil příběh o Antigoně a možná sem přidám rozpis všech hrdinů a nejzákladnějších bohů....kdoví třeba se to někdy někomu bude hodit a možná to i někoho zajímat.


Fakt hnus XD

5. listopadu 2008 v 20:48 | Cherryll
no to je fakt děsný já si myslím že ten kdo TOHLE vymyslel musel mít v soubě hodně houbiček,perníku,jointů nebo nějakýho podobnýho svinstva....protože tohle nemohl vymyslet normální člověk kterej je při smyslech pár fakt votřesnejch ukázek....pa
Já a psycholog???? haha

5. listopadu 2008 v 20:14 | Cherryll |  Moje maličkost =)
Dneska sem zjistila že sem psycholog asi tak na dvě věci.Když někdo chce abych mu poradila tak buďto nwm nebo ta rada stojí za hovno.Já bych ráda poradila ale prostě mi to nějak nejde a přitom tolik mých kámošů potřebuje moji radu a já to prostě nedokážu.Už chápete co tím chci říc??? Chápete jak se asi cítím? Prostě vaši kámoši potřebujou pomoc a prostě ta úzkost jo že byste jim sice chtěli pomoct ale nemůžete,ten pocit že ste sklamali,no hrůůůza.


Střelec 22.11-21.12

1. listopadu 2008 v 9:44 | Cherryll |  Astrologie-Zvěrokruh
Živel : oheň
Dynamika : proměnná
Vládce : Jupiter
Znamení: ohnivé
Povaha: cholerická
Šťastná léta: 20-23, 37-40
Soulad se znamením: Beran, Lev
Souvztažná barva: azurová
Souvztažný kov: cín
Podřízená část těla: boky, stehna
Kámen znamení: sodalit, chryzokol, tygří oko, safír, obsidián, avanturín, topaz, opál, ametyst, lazurit
Šťastná čísla: 4, 16, 34, 136
Šťastný den: pátek
Šťastná květina: chrpa
Duchovní ochránce: Priapos
Příjemná vůně: máta


Hmotné plody obchodování, výměny. Snaží se abstrahovat, syntetizovat. Je to znamení spojené s filosofií, náboženstvím, s právem. Důsledek je akademické vzdělání. Kulturní, náboženské a politické systémy. Určitý nedostižný ideál.
Ohnivé znamení - znamení Střelec

Pozitivní rysy - znamení Střelec

Nadšení, optimismus, intuice, idealismus, spravedlnost, dobrodružná povaha, nezávislost, šlechetnost, důstojnost, štědrost, upřímnost, tolerance.

Slabiny - znamení Střelec

Snobismus, neplnění slibů, domýšlivost, lehkomyslnost, netaktnost, nadřazenost, neumírněnost, nezodpovědnost.

Víla pro znamení Střelce
Je obklopena sytě modrou a nachovou barvou a stojí pod vládnoucí planetou Jupiterem. Na ramenu má vytetovaný symbol Střelce a v ruce svírá větévku z dubu. U pasu jí visí drahý kámen topaz.


Otázky =)

1. listopadu 2008 v 9:29 | Cherryll
Víte proč má smrtka kosu???
Protože neudělala řidičák na kombajn.

Znáte ten vtip o řůžovým tanku???
Ani nemůžete přetřeli ho nazeleno.

Víš kolik drsnejch chlapů potřebuješ na přidělání žárovky???
Ani jednoho-drsnej chlap se tmy nebojí.

Víš jak se smějou ufoni???
Od ufa k ufu.

Víš jakej je rozdíl mezi gayem a traktorem???
Žádnej-oba mají gumu od hoven.