Prosinec 2008

Seven days!!!

23. prosince 2008 v 22:53 | Cherryll |  Smeťák(Ostatní)
dej si to na blog jinak do 7 dnů exneš

Já a vztahy

23. prosince 2008 v 22:49 | Cherryll |  Moje maličkost =)
Mno spát se mi nechce a tak přemejšlím nad různejma věcma.....hlavně sama nad sebou. Proč se mnou kluci nechtí chodit a když už se teda ňákej takovej ,,šťastlivec" najde tak to vydrží jen chvíli. Kde asi dělám chybu??? Hlavně asi v tom že neumím balit a když už s někým chodím tak nwm jak se chovat. Každopádně můj v podstatě první a zatím taky poslední vztah vydržel přesně měsíc a zbyly mi z toho vzpomínky,ponaučení a první den ještě slzy. Ale to je prostě život a musím se s tím nějak poprat. A jak ste na tom vy a vztahy k opačnému pohlaví???
Help me pleas!!!

21. prosince 2008 v 12:41 | Cherryll |  Smeťák(Ostatní)
lidi prosííííííííííím potřebuju pomoct.......už fakt nwm o čem psát tak skuste něco navrhnout.... nwm třeba rubriku nebo články jaký by vás zajímaly nebo o čem bych mohla psát.......páč momentálně mě fakt nic nenapadá. Za každou radu budu moooooooooooooooc vděčná.

Omluva

13. prosince 2008 v 11:17 | Cherryll |  Smeťák(Ostatní)
Moc se omlouvám že tu teď není moc nových věcí ke čtení,protože teď nemám vůbec čas to je furt učení,olympiády,písemky a teď do toho ještě Vánoce.Takže doufám že po Vánocích bude zase klid a můj blog se zase začne aspoň trochu rychlejc zaplňovat. A taky bych vás chtěla vyzvat že jestli máte nápady nebo byste sem chtěli přidat nějakou rubriku nebo článek tak navrhněte budu jen ráda.
Mějte se hezky a přeju krásný Vánoce a plno dárků
Vaše Cherryll

smajl =)

6.smysl

7. prosince 2008 v 22:50 | Cherryll |  Úvahy
Taky máte někdy předtuchy??? Nebo se tomu taky může říkat intuice,6.smysl apod. Já nwm proč ale přijde mi že něco podobnýho mám. Von to má vlastně každej člověk. Převzali jsme to od našich předků ale protože už nežijeme v divočině tak nám tato schopnost zakrněla. Ale přesto jsou u nějakejch lidí tyto zvířecí schopnosti více rozvinuté (nemusí se to týkat jen 6.smyslu,ale jsou i lidé kteří mají ,,trochu" víc chlupů než je normální nebo umí hejbat ušima,apod.) A já si právě myslím že sem jedním z těch polozvířecích lidí. Za tu dobu sem zjistila že to nefunguje tak že spadnete do transu a vidíte plno obrazů-to ne. Je to prostě jenom pocit. Jakoby ste slyšeli hlas z podvědomí jako neslyšíte ho,ale nic no já prostě nwm jak bych to řekla. Taky sem zjistila že to nejde nějak vyvolat prostě to přijde samo když se nemůžete rozhodnout nebo když vás chce před něčím varovat. Takže to nefunguje jako že vám kámoš(ka) řekne: ,,Hele je ta/ten holka/kluk ta/ten pravej/á ???" nebo ,,Co se stane zejtra večer???". Jako někdy mě z toho mrazí. A taky wám můžu poradit,že jestli něco podobnýho máte tak svýmu 6.smyslu můžete na 95% věřit.


To byl zase den XD

1. prosince 2008 v 20:07 | Cherryll |  Moje maličkost =)
Takže všechno začalo tím že sem měla jet dneska ráno do školy s kámoškou (bejvalou spolužačkou) prostě se Sandrou,protože ve stejnou dobu jezdí i jistí kreténi z naší bejvalí třídy (nedávno sme se hoooodně pohádali na spolužácích) a radši sme jeli spolu kdyby náhodou měli nějaký kecy abych jí nenechala ve štychu. Jenže se vzbudila až když sem jí ráno prozváněla tak sem šla sama a pomalu se smiřovala s tím že pojedu s NIMA. Naštěstí sem stihla vlak,kterým obyčejně jezdím s Martinem. A zrovna přede mnou šel kluk v zelený bundě. Tak sem na něj zařvala a plácla ho po zádech...ten dotyčnej se otočil a já zjistila že to není kámoš ale někdo jinej....nc XDXD. Ve škole byla celkem nuda jako vždy. Ale když sem přijela domů tak sem potkala Katku s Fandou a šla s nima ještě na hodinku ven taky sme se stavili pro Kubu. Pak sme si s Katkou vzpomněli na náš včerejší rozhovor na icq a museli se tomu furt smát....asi sme byli jak zhulený XDXD...kluci chudáci nevěděli proč a čemu se smějeme a podezírali nás že se smějem jim.
Pak u hřbitova sem chytila další výtlem a to jen proto že tam stálo auto který pak popojelo asi 10 m k baráku a tam zaparkovalo j.....nedivte se FAKT,OPRAVDU sem nic NEpila a ani NIC NEhulím... prostě mě napadlo jak sou ty lidi líný a i na tem hřbitov jedou autem přestože ho maj 10 m od baráku.
Fanda byl nasratej kvůli tomu že sme mu s Katkou neřekli čemu se smějem....a pak když šla Katka domů ze mě vytáhli čemu sme se smáli....PROMIŇ Káťo FAKT SORRY,ale von mě vydíral řekl že když mu to neřeknu bude na nás nasratej celej měsíc a ani na čerty nepude,tak sem mu řekla že,bez tebe to dlouho nevydrží,ale von se chtěl sázet a jak se chce někdo sázet tak je to v p****i........tak sem mu to radši řekla.
Tímto bych se chtěla omluvit Katce. A také vzdát obrovský hold každému klukovi kterej se mnou bude chodit (a chodí),protože to fakt vyžaduje pevný nervy...a já osobně je nechápu a zároveň obdivuju.