Leden 2009

Oslovení

29. ledna 2009 v 22:46 | Cherryll |  Anketky
mám na vás prosbičku.....vždycky když píšu nějakej článek a potřebovala bych vás jako všechny nějak oslovit nwm jak, napadlo mě VLČATA, můžu vám tak říkat........pls hlasujte v anketě,
pokud by se vám to nelíbilo tak skuste něco navrhnout a napište to do komentů
za všechny příspěvky moooooc děkuji
Další ujetá moc ujetá anketa

29. ledna 2009 v 22:40 | Cherryll |  Anketky
tak tohle už fakt není normální,ale c anketa jako anketa tak hlasujete

x

Rozsuďte nás!!

29. ledna 2009 v 22:25 | Cherryll |  Anketky
takže já i moje kámoška máme vzteklinu a teď se hádáme kdo koho nakazil.
Takže vlčata moje rozsuďte nás.
P.S. srry že vám říkám vlčata,ale už mi fakt hrabe.

Osud

29. ledna 2009 v 21:41 | Cherryll |  Úvahy
tak mám tu další téma nad kterým v poslední době dost uvažuju. to by mě fakt zajímalo jestli je náš život a všechny naše činy nějak předurčený jestli je to předem daný??? Opravdu existuje ně jaká nit o určité dělce která určuje co udělám a co se v mém životě stane??? nebo su to všechno keci? Já osobně nwm jestli odud existuje někdy si říkám že určitě ano a někdy že je to hovadina. Vždy když se rozhodujeme tak je mnoho možností jak to můžeme udělat jinak a přijde hodně nepravděpodobný že by bylo předurčený,že to bude PRÁVĚ takhle jak sme se rozhodli,ale někdy se totiž stanou takové věci,vinou neuvěřitelné shody náhod, že se prostě ničemu jinému věřit nedá. Takže jestli je osud ta pomyslná nit tak na ní je navlečených hodně korálků,představujících naše rozhodnutí a mi vždycky můžeme ten korálek vyvlíct a nahradit jiným,čímž chci říct že ať už osud je nebo není určitě věřím v to že ho můžeme změnit.


Takhle taky může vypadat již utkaný osud kohokoliv z nás

Havran polní-Corvus frugilegus

29. ledna 2009 v 21:05 | Cherryll |  Zvířata
Patří do řádu Pěvců a čeledi Krkavcovitých
sou fakt zvláštní zvířata (a jedni z mých oblíbených=)) možná taky proto,že v indiánským horoskopu sem havran.Sou dokonce chytřejší než delfíni(ale nejenom havran ale všichni zástupci čeledi krakvcovitých kam mimo jiné patří i vrána,krkavec,kavka,sojka,…).Jednou se na nich dělal takovej pokus.Dalšími ,,účastníky" byli kočka a pes.Všem třem zvířatům byla na kožich přilepena taková fosforově oranžová nálepka.Pak je dovedli před zrcadlo.Kočka si myslela že v zrcadle vidí jinou kočku a pes nijak nereagoval,jen havran pochopil že vidí svůj obraz a nálepku si odlepil zobákem.

Havrani sou fakt nepochopený zvířata hlavně ve středověku,kde patřili k symbolu zla,podle Bible je to nečisté zvíře a údajně byl pomocníkem čarodějnic.V roce 1424 dokonce král James I. vydal ve Skotsku zákon,aby byli havrani loveni a poté zabíjeni.Ale podle indiánů byl symbolem rovnováhy v přírodě a smrti,kterou nebrali jako něco negativního,ale jako součást života a pomáhal duším mrtvých.Jeho zabití znamenalo velké neštěstí.V Číně je havran zvířetem Slunce a jeho protějškem je zajíc-Měsíc.
Taky se nabízí otázka jak vlastě od sebe poznat havrana,vránu a krkavce??? Nejlépe se dá určit krkavec,podle velkého a silného zobáku a dospělý havran,podle lysého kořene zobáku.Ale jak od sebe rozlišit vránu a mladého havrana? Snad jen,že havran žije narozdíl od vrány v koloniích,jinak se ve velikosti ani v hmotnosti nijak viditelně neliší.


Pokud budete chtít ještě další třeba zoologický popis havrana nebo nějaký podobný článek o nějakém jiném živočichovi stačí napsat do komentů.

Držte mi palce!!!

20. ledna 2009 v 10:00 | Cherryll
Ahoooooooj.......ve čtvrtek 22.1. mezi 8 a 10 h dopoledne píšu školní kolo biologický olympiády a tak sem vás chtěla poprosit abyste mi drželi palce...pls je to pro mě důležitý

Videea 2

10. ledna 2009 v 21:49 | Cherryll |  Evanescence
protože sem za tu dobu objevila nový gooood písničky....tak vám je sem teď dám i s klipama (sou sice divný ale snad to neva) =)

Whisper

Haunted

Gothic angel (zpívá Avril Lavigne)

Call me when you sober


Even in death

Ryby 19.2-20.3

9. ledna 2009 v 22:00 | Cherryll |  Astrologie-Zvěrokruh
Živel : voda
Dynamika : proměnlivá
Vládce : Jupiter a Neptun
Znamení: vodní, vlhké, studené
Povaha: flegmatická
Šťastná léta: 22-47
Soulad se znamením: Rak, Štír
Souvztažná barva: barva moře
Souvztažný kov: cín
Podřízená část těla: nohy (chodidla), mízní systém
Kámen znamení: ametyst, fluorit, korál, safír, jadeit, tyrkys, adulár, perly, akvamarín, lazurit, sodalit, křišťál
Šťastná čísla: 4, 16, 34, 136
Šťastný den: pátek
Šťastná květina: chrpa
Duchovní ochránce: Herakles
Příjemná vůně: máta

Pozitivní rysy - znamení Ryby

Soucit, obětavost, intuice, představivost, fantazie, přizpůsobivost, citlivost.

Slabiny - znamení Ryby

Sebeobětování, liknavost, přetvářka, rezignace, velikášství, nesamostatnost, ovlivnitelnost, lenivost.

Ryby jsou přípravou na nový cyklus. Zde se likvidují konflikty mezi jedincem a společností. Je to zrcadlo znamení Panny. Zde jde o vyrovnání konfliktů, z hlediska lidské energie, je to sensitivita. Vyrovnání konfliktů může být i na úrovni nevědomé, kolektivního nevědomí, intersubjektivity. Je to spojováno s potřebou rázného činu, rozhodnutí. Je to znamení spojované s mysticismem, jsou to doprovodné jevy krize návratu do subjektivismu nebo lidského kolektivního nevědomí.
Vodní znamení - znamení Ryby
Víla pro znamení Ryb
Je obklopena barvami mořské zeleně a oceánově modrou. Stojím pod vládou planety Neptun. V ruce drží hůlku s tradičním znamením Ryb, které je také vytetováno na jejím ramenu. Ve vlasech má leknín.


Jako opice

9. ledna 2009 v 21:43 | Cherryll |  Moje maličkost =)
to je fakt děsný...sem totiž zvědavá jak opice.Sotva se někde něco šustne nebo letí nějakej novej drb,musím to vědět,furt se někoho vyptávám a chci vědět všechny detaily.Tím bych se chtěla omluvit svým bližním a jestli vám to vadí tak mi to pls řekněte,já se budu snažit držet na uzdě. Nj prostě dělám dobrý méno svýmu čínskýmu znamení. =)


Nový rok

3. ledna 2009 v 11:26 | Cherryll |  Smeťák(Ostatní)
Ahoooooooooooooj lidi tak tu máme nový rok 2009.
Chtěla bych vám popřát ať v něm máte víc štěstí,lásky,radosti,úspěchů,atd....než v roce 2008.
A posílám pusu. =)


Křivka

3. ledna 2009 v 11:20 | Cherryll
Hanči blog