Únor 2009

Dědek na busáku

23. února 2009 v 18:55 | Cherryll |  Moje maličkost =)
Dneska když sem ještě se svýma kamáradama ze školy čekala na bus a tam k nám přišel nějakej vožralej dědek.Náš rozhovor:
Dědek:Můžu se vás na něco zeptat??? Nebojte se mě nic vám neudělám.
My:No můžete
Chvilka ticha
Já:No tak se ptejte!!!
Další chvilka ticha
Dědek:Vy ste horolezci????
My:Neeeee
Děděk na kámoše:Ale ty jo!!!
Kámoš:Neeee
Dědek se nakloní ke mně:Ne on není horolezec on je totiž PROVAZOLEZEC!!
Další trapná chvilka ticha a my už úpa nejvíc zadržujeme smích.
My:Tak co teda chcete???
Dědek šáhne do kapsy:Podívejte já mám píšťalku a píská.
My:Aha.
Teď už se konečně dostane k jádru věci XD
Dědek:Dáte mi 4 koruny???
Já:Na píšťalku???
Dědek:Ne stačí mi jedna!!
Já:Promiňte ale mám akorát na autobus.
Dědek:A kam jedete???
Kámoška:Domů.
Pak si ještě něco zabrlal,odešel a my dostali děsnej výtlem XD XD.


Xandria

22. února 2009 v 18:07 | Cherryll |  Hudba
tuhle-asi pro hodně lidí neznámou-kapelu sem našla na jakémsi blogu v seznamu gothic metalových kapel...poslechla sem si několik písniček,ale upoutala mě jen jedna a děsně se mi líbí tak vám jí sem dám =).....určo si jí poslechněte ;-)

Vampire

Nad propastí

22. února 2009 v 18:07 | Cherryll |  Výplody mé temné duše (povídky,...)
Mno zde je pokus o slohovku,jelikož ž nemám co dělat a chce se i psát. Ale opravdovým odborníkem na slohovky je Zuzka. Doporučuju si nějakou její slohovku nebo úvahu přečíst.

Chce si vzít,ještě naposled chce zase utýct do toho světa,kde nejsou starosti,smrt ani neštěstí.Věděla,že nesmí,že jí to škodí,a že to ničemu nepomůže,ale přesto si vzala. Minule už se jí stalo že se probudila s jehlou v ruce a to není dobrý znamení. Najednou bylo světlo celou jí ozářilo a zase se octla v ráji. Poslední dva roky pořád bloudila mezi peklem a rájem,sem tam prošla očistcem ale k ničemu to nebylo stejně zase skončila v tom špinavým pekle. Seděla v překrásný místnosti a s ní tam byli ještě 4 osoby byli to snad světci??? Ne,byli to její tři přátelé z pekla a ještě tu byl někdo...... Anděl.
Ve špinavém kutlochu,kde Zora a její přátelé přebívali to smrdělo vším možným,jediným osvětlením byla dohořívající svíčka a za postel jim stačilo pár matrací poházenejch po zemi. Jim to ale bylo jedno,jednak si už na to zvykli a jednak teď byli ve světě kde nic takovýho neexistuje.
Anděl se naklonil k Zoře a řekl:,,Pojď něco ti ukážu",ona se podívala do jeho bělostné dokonalé tváře,zvedla se a odešla za ním.Její přátelé stále seděli,nebránili jí.Jen se připitoměle usmívali. Když vyšli z paláce prošli zahradou,pak sadem kde rostlo plno ovoce až k strmému útesu pod kterým bouřlivé moře bičovalo ostré kameny.Šla za Andělem až k samému okraji útesu.
Najednou se Zora octla na mostě,ani nevěděla jak. Stála na zábradlí a pod ní byla několikaset metrová hloubka.
Anděl se jí zeptal:,,Umíš letět???".Ne!!! Samozřejmě že to neumí.,,Ale umíš,to víš že to umíš,jen roztáhni křídla a leť!!"
Stačil jen krok jen krok do neznáma a letěla by. Klopítla,ale rovnováhu včas vyrovnala. Pak si vzpoměla na to jak dycky litovala lidí kteří nepoznali ten její ráj,ani neví o co přicházejí,pak si uvědomila že tím pádem neznají ani její peklo.A to jim záviděla víc. Taky si vzpomněla na maminku,ach tak moc jí ublížila a tak moc ráda by to nějak napravila,TO byl jediný její sen vidět zas svojí matku a udobřit se s ní,jediný smysl jejího života.Ale ještě pořád ho nenaplnila,nemohla skočit.
,,Ne neumím letět Anděli,snad někdy jindy." a odešla od okraje útesu.
Najednou Anděl zmizel a ona seděla pod okrajem zábradlí,stačilo jen tak málo.Uvědomila si,plno věcí,že to co chtěla udělat se nedá vzít zpět a dokud má její život smysl nemá cenu s ním končit.
Takhle tam seděla až do rána,pak zamířila k domovu ke svému opravdovému domovu.//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 50, formatId: 23, url: new String(window.location.href), cborder: 'ffffff', cbackground: 'FFFFFF', ctitle: 'ffffff', ctext: 'ffffff', curl: 'ffffff', simg: 1 }); //]]>
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/10/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */Hřbitovy

21. února 2009 v 15:44 | Cherryll |  Moje maličkost =)
tak už sem si do komplu konečně dala fotky...takže tady máte fotky nejen z mý večerní exkurze po místních hřbitovech.

Tohle je socha Anděla na jednom z náhrobků na Horním hřbitově focená ve dne.


Ta samá socha v noci.


Brána na Horní h.


Alej jakýchsi jehličnanů,která lemuje cestičku na Horním h.Socha na jednom z náhrobků (Horní h.)

Branka,kterou se vstupuje na Dolní hřbitov.

Bývalá márnice,teď sklad nářadí pro pohřební práce (Dolní h.)

Kristus na kříži (Dolní h.)


Tuhle černou kočku sem vyfotila po cestě,jak ale byla tma tak z ní dou viděl hlavně dvě jasně zářící oči jak kdyby místo nich měla žárovky nebo svíčky. A proto jí říkám KOČIČÍ DÉMON.

Fet,řidič,divoška a jiné zážitky co se dnes seběhly

19. února 2009 v 18:44 | Cherryll |  Moje maličkost =)
Mno tak dnešní den začal fakt dobře a v podobným duchu sem ho i táhla do tý doby než sem přijela domů XD. Prvně sem zaspala,takže sem musela napsat kámošovi že s ním dneska nepojedu že pojedu až autobusem kterej jel o 15 minut dýl,nakonec sem skoro nestihla ani ten autobus. Na busáku sem zjistila že nemám peníze a tak sem se zeptala nějakýho chlapa jestli mi pučí,ten měl furt kecy jestli to nemám na fet a když sem mu asi po desátý řekla že nefetuju tak mi ty peníze dal. Potom v buse sem se zase začala hádat s řidičem,kvůli tomu že nemám vyndanou průkazku a jak von má vědět že mu nelžu,že mám studentskou,tak sem se ho zetala jestli vypadám jako dospělej člověk a von řekl že vipadám leda jako nějaká divoška která právě slezla ze stromu či co to mektal (to bylo kvůli tomu jak sem běžela,tak sem měla úplně rozcuchaný vlasy,sem se sice česala,ale udělala sem si takovej blbej účes,že když sem si ho po cestě na bus rozdělávala tak sem s tou gumičkou vytrhla i takovej velkej chomáč vlasů). Aby toho nebylo málo tak sem si v tom spěchu zapomněla připravit do tašky takže mi pak chyběly skoro všechny učebnice a sešity. A jako perličku dne sem si zabouchla klíče do skříňky.XD XD

Tajemství

14. února 2009 v 11:44 | Cherryll |  Úvahy
co je t vlastně tajemství??? Už samotné slovo TAJEMSTVÍ v nás vyvolává pocit něčeho neznámého,tajemného,někdy dokonce nadpřirozeného,něco co je potřeba odhalit,pocit že to co se za tímto slovem skrývá je zahaleno stínem a temnotou kterou je třeba rozehnat,prosvítit a zjistit co se za ní skrývá. Pokud se ale jedná o tajemství jednotlivce,o něco co ví jenom on a snaží se to z jistých důvodů skrýt před světem,si myslím,že ta skutečnost mít a odhalovat tajemství,je jedna ze základních psychyckých potřeb člověka ,taky je to něco čím se odlišujeme od zvířat. Prostě potřeba vědět něco co ostatní newí. A když naše tajemství někomu prozradíme,dáme mu vlastně část své duše,pokud však ten takto obdařený člověk naše tajemství někomu řekne za zlým účelem,nezaslouží si naši přízeň a radši ruce pryč od lidí kteří takto nakládají s kousky naší duše,které sme jim dali. Pokud však to nevyzradí stane se tento kousek jeho součástí a ty dva lidi to vlastně spojí,sou svým způsobem dvě těla jedna duše. Já jak vím z vlastní skušenosti,vědět cizí tajemství je někdy děsně tíživý a zodpovědný,a proto abyste špatně nenaložili s tímto kouskem cizí duše, a tímpádem pak příteli neublížili. Je nejlepší jít do lesa a pošeptat to stromům nebo to vyzradit svému domácímu mazlíčku,uleví se vám tak a nikomu tím neublížíte.
Tolik o tajemství jednotlivce,existují však i jiná tajemství,třeba tajemství lidstva,záhady apod.
Už od doby,kdy jsme se odčlenili od větve zvířat,nás pronásleduje touha po poznání,ponání se vlastně rovná odhalování tajemství. Na naší planetě je jich stále mnoho a některá by měla zůstat zahalená stínem a tmou navždy.

http://pc.hrej.cz -zdroj obrázku

Nightwish

12. února 2009 v 20:45 | Cherryll |  Hudba
aky jedna z mejch oblíbenejch kapel ;-)

Nemo

Amaranth

The islanderOlympiáda

9. února 2009 v 17:29 | Cherryll |  Moje maličkost =)
Ahoooooooooj vlčata moje....takže už mám výsledky BiO...Byla sem 2. s počtem 19,5 bodů. A co mě nasralo je,že od prvního místa mě dělilo 0,5 bodu grrrrrrr. Nc tak aspoň že postupuju dál.

Ale už zejtra píšeme další kolo (praktická část a poznávačka) a proto bych vás zase chtěla poprosit jestli byste byli tak hodný a zejtra mezi 14 a 15 h mi drželi palce.

Mějte se krááááááásně a moooc dík

tady pusa pro vás:

Večerní procházka

8. února 2009 v 20:37 | Cherryll |  Moje maličkost =)
Tak dneska byl supeeeeer den.Zuzka měla patnáctiny,takže sme slavili,prvně sme se dívali na takový video na kterým sme byli někdy v první nebo ve druhý třídě na plaváku,takže sme u toho byli nejvíííííc mrtví XD.Pak sme zase nevěděli co budem dělat tak sme po sobě házeli takejma plastovejma koulema a pak polštářema a umělým hovnem a úpa nejvíííí sme se u toho tlemili.

O půl šestý sem musela jít domů protože sem ještě měla dělat bábovku.Doma mi ale mamka řekla že tu bábovku budem dělat až dýl a protože se mi nechtělo učit a doma byla nuda a myslela sem že kámoši už ven nepudou,tak sem šla ven sama.A kam jinam sem já mohla zamířit než na hřbitov.U nás v DC máme 2 (Horní a Dolní).Takže se šla rovnou na ten Horní,protože je strašidelnější.Nikde nikdo nebyl a všude okolo bylo příšerný ticho že šlo slyšet i zachvění větví na stromu.Když sem otevřela dveře a viděla ty hroby ve tmě,úpa děsně sem se bála,pak sem ale překonala strach a šla až skoro nakonec hřbitova.Potom když sem překonala strach tak už to vůbec nebylo tak děsný.Když sem se pak vracela domů a šla sem kolem Dolního,koukla sem na mobil a páč sem měla ještě chvilku čas šla sem se podívat i na ten spodní.Ten už mi teďkom vůbec nepřijde strašidelnej ani v noci.Udělala sem pár fotek tak až je budu mít tak je sem hodím.

Pak sem si říkala,že tohle už vážně není normální,já fakt nwm proč ale děsně mě přitahujou temný,opuštěný a hlavně strašidelný místa,jako hřbitovy,starý baráky,opuštěný a zarostlý zahrady,temný lesíky apod.Taky se mi hrozně líbí černá barva,mám ráda horory a všemožný temný nebo nechutný obrázky.Fakt magor XD.

Jak sem tak byla na tom hřbitově tak mě napadlo,že pokud po smrti nic není,tak je vlastně jedno jak se chováme v životě,protože nakonec stejně všichni skončíme pod zemí a bude z nás potrava pro hmyz a jiný podobný potvory.Ale jestli něco je v což doufám a věří v to i většina náboženství,pak je lepší konat dobro,protože podle toho jak se chováte v současným životě budete odměněni v tom dalším.Podle křesťaství se za to jakej vedete život dostanete do pekla nebo do ráje,ale když nejste v současným životě zrovna vzorný ale na ten nejhlubší kruh pekla t taky není,pak dete do pekla pak do očistce a máte teda další možnost se dostat do ráje.(Nwm jestli to říkám dobře,ale z toho co o tom wím so myslím že je to nějak takhle,kdyžtak mě opravte pls). Podle hinduistů,kteří zastávají názor reinkarnace (převtělování),se podle toho jakej žijete život,v tom příštím dostanete do příslušné kasty. A prtože v další život věřím,tak mě napadlo jak se vlastně chovám v tom současným.Komu sem ublížila a komu naopak pomohla. Takhle bych kecat ještě dlouho a vás bych unudila k smrti,takže radši skončím a doufám že tam,před obrazovkou nesedí mrtvolka,ale ještě živej člověk a jestli ste to dočetli až sem tak to vám moooc gratuluju a taky děkuju. Vaše Cherryll

Holky na vodítku

8. února 2009 v 0:19 | Cherryll |  Knížky
Tuhle sérii napsala Ivona Březinová,což není zrovna moje oblíbená spisovatelka,protože píše takový ty zamilovaný slátaniny pro holky,naopak musím uznat že tahle série se jí povedla. Bylo to zajímavý,akční-dalo by se říct a dobře se t četlo.Přesto si myslím že kluky by to asi nebavilo,ale holkám doporučuju.
Tuhle ,,sérii" tvoří 3 knížky a v každý z nich je o životě nějaký holky s určitým ,,postižením",:
Alice-příběh narkomanky,Ester-příběh gamblerky a Martina-příběh bulimičky.
Přednáška

6. února 2009 v 15:35 | Cherryll |  Moje maličkost =)
Takže včera sem byla v jihlavský Zoo na přednášce o hmyzu v okolí Brtnice nebo jak se to menovalo. Takže přednáška jako taková byla celkem zajímavá a na tu příští pudu určitě taky. Co ale bylo děsný že tam byli samý důchodci,já sem si připadala jak v domově důchodců už jenom chyběl ten pohřebák před zoo...jako kdyby náhodou,apod. Takže sem si tam připadala jak debil.Teda pak tam byli ještě dva kluci asi v mým věku (jeden byl docela hezkej XD)-na to přece nemůžu zapomenout.A vedle mě seděl nějakej děsnej chlap,nejen že smrděl,ale furt tak pokyvoval hlavou a vydával divný zvuky jako hmmm,nj,ttj. a mě už to pak úpa nejvíc deptalo.


Arch enemy

3. února 2009 v 19:09 | Cherryll |  Hudba
moje oblíbená deth metalová kapela.......dám vám sem 3 písničky co se mi od nich nejvíc líbí =)

Nemesis


Revolution Begins


My Apocalypse

Nej musikální styl

3. února 2009 v 18:51 | Cherryll |  Anketky

Obrázek “http://www.si-centrum.de/uploads/tx_bsheaderselector/disco_gross_eb.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

http://images.channeladvisor.com/Sell/SSProfiles/72000137/Images/3/Ueberschall%20Nu%20Metal%202-CD%20Audio%20Wav.jpg


Nový vlasy

3. února 2009 v 18:50 | Cherryll |  Moje maličkost =)
Ahoooooj vlčata chci si echat udělat new vlasy a jako vždycky nwm pro c se rozhodnout..... tak mi pls poraďte.Takže za 1.modře podbarvit, za 2.červeně a blonďatě promelírovat nebo za 3.jen jeden blonďatej proužek dopředu. Pro představu mám tmavě hnědý dlouhý hustý vlnitý vlasy (kdyby to četl někdo kdo nw jak vypadám).


Moooc děkuju za radu.

Vaše Cherryll