Březen 2009

Hory

29. března 2009 v 18:03 | Cherryll |  Moje maličkost =)
Huráááá tak už sem zpátky,ani newíte jak sem se na vás těšila,a taky až si přečtu co ste za ten tejden napsaly na blog =). Mno nebylo to tam tak hrozný jak sem myslela. Dopoledne sme chodila na sjezdovky a odpoledne na běžky,takže večer sem už byla úplně vyřízená (ani sem včera nešla na zábavu páč sem byla děsně unavená a v devět sem už šla spát,tím se omlouvám Katce,že sem nešla,promiň Kátí). Taďkom tam skoro na všech sjezdovkách byli kotvy. A já i kámoška co se mnou jezdila sme na tom vůbec neuměli jezdit, takže sme tam furt házeli pěkný držkopády. Njn přivezla sem si kašel a několik modřin. Taky sme chodili do sauny u který byl hororovej bazének, nwm proč ale šel z něj mráz po zádech. Kdybych se mohla koupat hned bych do něj vlezla XD. Vlastně se tam ani nic zvláštního nedělo.

Krátké rozloučení

21. března 2009 v 10:15 | Cherryll |  Smeťák(Ostatní)
Tak vážení návštěvníci tohohle blogu,budu se s váma muset na chvíli rozloučit,páč jedeme se školou na hory. Tak se tu ten tejden mějte.

Videa 3

21. března 2009 v 10:09 | Cherryll |  Rammstein
tady dalších pár videí od Rammsteinů

Du hast


Spieluhr


Mein herz brennt

Soutěž...mno nwm nwm

19. března 2009 v 21:17 | Cherryll |  Moje maličkost =)
normálně víte co si ty inteligenti u nás ve třídě vymysleli??? soutěž,že vybrali nějaký ,,duely" jako dycky dva lidi ze třídy a ty ostatní měli napsat koho z nich mají radši. newim jak vám ale mě to příde docela hnusný. A zajímal by mě taky váš názor. Tak pls napište koment. Jako já si myslím, že když chtěj udělat ve třídě nějakou zábavu nebo hru, tak existuje tisíc daleko lepších a určitě i zábavnějších her než je tahle.

Myšlenka

19. března 2009 v 21:07 | Cherryll |  Úvahy
....myšlenka...co to vlastně je???...něco nehmatatelného...něco co nevidíme,neslyšíme,jen cítíme;navíc je to naše největší tajemství...je to však ta nejnebezpečnější ,,věc" za každým naším činem stojí myšlenka,rozhodnutí...bohužel u mě je tomu tak že mezi myšlenkou a jejím uskutečněním je děsně krátká doba a proto, občas...teda spíš bych měla říct většinou, to dopadne úplně jinak než sem původně chtěla a vrátit se to nedá...nejhorší je když ta mayšlenka co stojí na počátku někomu ublíží...bojím se svých myšlenek,bojím se že někomu ublíží


Bahno mý duše,vylitý na klávesnici,vsáklý do tohohle článku

13. března 2009 v 14:45 | Cherryll |  Moje maličkost =)
Chjo už sem zase zabředla do toho hnusnýho bahna do těch sraček.Čím víc se snažím z nich dostat tím hloubějc do nich padám. Prostě jako byste se topili v rašelině (sme to teď měli v biologii,ta je snad jedinej smysl mýho chození do školy). Je to tam děsný,až na 2 - 3 lidi se tam se mnou nikdo nebaví. Přitom já vůbec nwm proč. Nejsem žádnej nafoukanej ani nespolečenskej tvor. Sem sice ukecaná,tj,ale tak nějak nwm co bych si s nima měla říct. Eště ke všemu sem teď málem dostala 2 z chování za 14 neomluvených hodin (prostě sem byla nemocná a zapomněla učitelce donýst omluvenku). Taky mě serou moje nesmyslný depky,bráním se jim ale nejde to. A tak přemejšlím co je těžší,bojovat s nějakýma kreténama v našem okolí nebo bojovat sama se sebou. Nic jinýho totiž nedělám a nemůžu z toho vybřednout.

P.S.to bude zas dobrý,sem to ze sebe potřebovala vypsat,u mě se tyhle nálady střídají s náladama štěstí,tak uvidím kdy přijdou. ;-).......akorát nwm jestli ve škole to bude dobrý,zatím je to tam pěkně na píču,ne že by se mi posmívali nebo mě dokonce šikanovali,ale spíš sem pro ně vzduch a taky třídní exot.


Diplomek for Fallen

13. března 2009 v 14:12 | Cherryll |  Smeťák(Ostatní)
zde slíbený diplomek pro Fallen Angel


Enya

11. března 2009 v 15:51 | Cherryll |  Hudba
tuhle písničku,když poslouchám tak si připadám úplně oproštěná od civilizace někde v divočině............mooooc krásná určo poslechněte ;-)

Diplomek for Řepa

11. března 2009 v 15:46 | Cherryll |  Smeťák(Ostatní)
Zde opožděný diplomek pro Řepu.....tak ať se líbí ;-)

Diplomky pro má SB

9. března 2009 v 21:30 | Cherryll |  Smeťák(Ostatní)
Má milá SB...konečně sem se rozhoupala k tomu udělat vám diplomky takže doufám že se vám budou aspoň trochu líbit ;-)

Pro KaTKU
Pro Křivku
P.S. Hani jestli se ti hodně nelíbí tak řekni a já ti udělám jinej.......beru to jako srandu...však víš proč zrovna okurky XD XD
Pro Lintu
Pro Řepu
Bohužel se mi nějak posral,takže bude dýl.
Pro Sakinku

Nenávist

8. března 2009 v 18:44 | Cherryll |  Úvahy
To...napůl člověk napůl zvíře,záleží na tom jak si ho představíte,bude vypadat tak jak chcete vy. Utíkalo lesem,utíkalo To před tou hroznou myšlenkou.Ale je jen jedno místo kam by To uteklo před tou myšlenkou a tam se mu ještě nechtělo. Nenávist,to byla ta myšlenka. ,,Co je vastně horší. Nenávidět nebo být nenáviděn. Obojí je hrozný." Přemýšlelo když si dávalo oddech na malé pasece v lese. Na drobné pavučince tam lezl pavouk a zabaloval nedávno chycenou mouchu do hedvábné pavučiny. Jak to pavoukovi jen závidělo, že neumí cítit něco takového jako je nenávist. Cítí jen hlad,sytost,únavu,potřebu rozšířit své geny a nic víc. Je vlastně tak.......tak prázdný. Tím aspoň na chvíli zapomnělo na své trápení,ale myšlenka ho nenchala dlouho v klidu. Už se mu zase vetřela do mysli a zvonila tam být nenáviděn,být nenáviděn. Nemohlo si pomoct muselo se zvednout a utíkat pryč,kamkoli vlastně To ani nevědělo kam to běží. Ta vtíravá myšlenka: ,,Být nenáviděn,to znamená někomu něco províst,to znamená být špatný tvor.Být nenáviděn."Jako by to byla plíseň co napadla jeho duši a pomalu jí zamořovala svýma spórama. Nevědělo,co provedlo,ale to nic na té skutečnosti neměnilo. Už bylo unavené,svalilo se do trávy a....začalo pomalu umírat,mohly pomoct jen andělé. Kde sakra sou! Přece ho tu nenechaj schnít. Nebo se snad už od něj odvrátili i oni??

Omlouvám se za ponurost svých myšlenek,ale měla sem teď zase blbý období,tak možná příště napíšu nějakou veselejší. ;-)Pro má SB

8. března 2009 v 11:43 | Cherryll |  Smeťák(Ostatní)
má mila SBééčka....teďkom budu mít konečně trochu času a mohlo by se mi podařit usmolit nějaký ty diplomy,tak mi pls do komentů napište co byste na ně chtěli.
Vaše Cherryll

Lintu

8. března 2009 v 9:06 | Cherryll
mé nové SB
P.S. Lintu omlouvám se za spoždění
odkaz ZDE

Taky "good" videa

2. března 2009 v 21:08 | Cherryll |  Anketky
takže vyhlašuju soutěž o nejšílenější písničku...a zde jsou soutěžící:

1.Eva a Vašek-Bílá orchidej

2.Karel Gott-Trezor

3.Dan Nekonečný-Samba king

Diploms for me

2. března 2009 v 20:56 | Cherryll |  Moje maličkost =)
Jůůů dostala sem úpa kváásnej diplomek od Sakinky za spřátelení.


A ještě jeden kvásnej diplomek za spřátelení od Lintu
Taky bych se chtěla omluvit svým novým i strým SB,že ode mě diplomy nebudou páč sem počítačovej bídil a ani teď nemám dost času na to hrát si s obrázkama.Takže omlouvám se.

Anděl nebo Ďábel???

1. března 2009 v 16:50 | Cherryll |  Anketky
http://images4.wikia.nocookie.net/necyklopedie/images/thumb/1/10/And%C4%9Bl_01.jpg/250px-And%C4%9Bl_01.jpg XTak co si myslíte že ste vy??
//><!

Tápání temnotou

1. března 2009 v 14:28 | Cherryll |  Výplody mé temné duše (povídky,...)
Starý prastarý Labyrint,jehož zdi jsou obrostlé mechem a jejich povrch je slizčí než tělo mokré ryby. Starý prastarý Labyrint temný tak temný že nevidíte ani na loket své natažené ruky ani na špičky svých bosých promrzlých zablácený a věčným blouděním zkrvavených noh. A v Labyrintu dívka osamělá dívka. Dlouhé černé vlasy jí spadají přes ramena až k vyhublému pasu. Bloudí stále bloudí Labyrintem a jediným vodítkem jí sou slizké stěny. Když má žízeň,vymačká kapky vody z všudypřítomně rostoucího mechu. Když má hlad chytí si krysu,kterých tu blodí stovky,bloudí tu stejně jako ona. Ona,ta dívka,anděl či ďábel,nikdo neví. Někdy se však stane něco nečekaného,stane se zázrak,v Labyrintu uslyší hlas,hlas jiný než je ten její,který jediný jí dělá společnost,hlas přátelský,který předtím nikdy neslyšela. Pojď znám cestu ven. Dívka poslechne a jde spolu s hlasem,najít cestu z tohoto pekla. Najednou jí ozáří oslepující záře,záe jakou nikdy neviděla,bílá záře,jaká je snad jen v ráji.Dívka stojí u výchdu z Labyrintu a vidí věci nikdy neviděla. Krásné věci,louky,lesy,nebe poseté mraky a ....a něco nádherného-slunce. Ale,bůhví proč,se dívka otočí a zamíří zpět do temného Labyrintu.Ta dívka,anděl či ďábel,ani jedno. Tak zase loví krysy,tak zase pije vodu z mechu. Osamělá dívka stále bloudí temnotou.