Duben 2009

Události posledních dnů

23. dubna 2009 v 20:13 | Cherryll |  Moje maličkost =)
MNo, protože tu nic moc nepřibejvá, tak mě napadlo že bych sem mohla napsat co se za poslední tejden událo. Vezmeme to od pátku. To sem byla na biologický olympiádě. Hrozně mě to bavilo (jako každej rok), akorát test byl debilní-děsně těžkej. Jako otázka o svítící žížale mě teda dostala. Celá soutěž se skládala z testu, tří laboratorních prací a poznávačky. Nakonec sem skončila 6. což není zas tak špatný. Pak sem jela k tátovi na brigádu. Dělá ve fabrice na výrobu léčiv a doplňků stravy. První den to byla pohoda, večer sme šli do hospody a já ho pak musel výst domů XD. Druhej den byl děsnej. S nějakejma důchodkyněma sem balila tablety a voni měli celou dobu na plný pecky puštěný rádio, ve kterým vyhrávali dechovky a voni si u toho ještě zpívali. Po několika hodinách poslouchání Moravanky, Bóžejáků, Veselky a já nwm čeho ještě sem myslela že už asi zešílím.
Ve středu sme jeli na výlet a konečně to vypadá, že se moje vztahy se spolužákama trochu zlepšily. I když mi teda vymysleli novou přezdívku: Satanista. A to jen proto, že na krku nosím přívěšek s pentagramem.

Tak se mějte moooc hezky vaše Cherryll

Visací zámek

20. dubna 2009 v 17:21 | Cherryll |  Hudba
tak tohle byla taková naše táborová hymna, tak sem si nemohla dovolit to sem nedát
P.S. klip taky dobrej...ten kluk má bezvadnou aktovku, takou chci taky XD


jakej ste typ??

18. dubna 2009 v 17:47 | Cherryll |  Anketky
tak mám tu novou ankteku
Z jakýho temperamentovýho typu si myslíte,že máte nejvíc???

Sangvinik
živel:vzduch
hlavní tělní tekutina:krev
motto:Obdivujte mě!
Cholerik
živel:oheň
hlevní tělní tekutina:žluč
motto:Bojte se mě!Melancholik
živel:země
hlavní tělní tekutina:černá žluč
motto:Litujte mě!


Flegmatik
živel:voda
hlavní tělní tekutina:hlen
motto:Dejte mi pokoj!V pasti

14. dubna 2009 v 21:01 | Cherryll |  Výplody mé temné duše (povídky,...)
Žila byla jedna duše,je jedno,kde byla předtím,jestli v nebi,v pekle,v jiné bytosti nebo někde jinde.Nedá se nijak popsat,nemá žádnej tvar ani barvu a nic živýho na světět ji nemůže vidět. Tak si letěla po kraji, přímo k té stavbě, kde se rodil nový život. Chvilku kroužila okolo oken a pak si vyhlídla jednu lidskou samičku,která právě přiváděla na svět dítě a ještě to stihla,ještě jeho tělo nebylo osídleno jinou duší. Tak proletěla oknem a pohodlně se usídlila v jeho mozku. Za chvíli už viděla světlo světa a slyšela doktora jak říká: ,,Gratuluji,maminko,máte krásnýho kluka!". Hmm takže teďkom bude sameček a pak už začala pomalu zapomínat,musela odvrhnout všechny své nepotřebné části,aby se vešla do kapacity novorencova mozku. A tak čas běžel,kluk rostl jako z vody a najednou už to bylo 15 let co jeho tělo osídlila duše. V ten rok se stalo, neco děsnýho, jel s otcem,matkou a sestrou od příbuzných. Byl zimní večer,všechno bylo tak skvělý, když najednou už slyšel jen řev,řinčivej zvuk rozbitých plechů a mlaskavej zvuk rozmašírovanýho obličeje. Jeho táta tenkrát nezvládl řízení a narazil do protijedoucího auta. Táta,máma a sestra byli na místě mrtvý,jeho sice ještě stačili zachránit,ale upadl do kómatu. V tu chvíli začala duše bláznit,doufala, že se tělo brzy probudí,protože v něm byla jak ve vězení. Slyšela co lidé říkají,ale neviděla je, moc ráda by jim odpověděla,ale nemohla. Nemohla opustit tělo a nemohla ho ani zabít,musela čekat. Musela čekat než se samo probudí nebo než umře. Ale to mohlo trvat roky. A co až se probudí,bude pořád jako bývala nebo se v tom temným nudným vězení zatím dočista zblázní.


Ehm...nwm jak to nazvat

13. dubna 2009 v 18:18 | Cherryll |  Moje maličkost =)
Mno jelikož nwm o čem psát, tak mě napadlo, že sem dám nějaký fotky.
Nwm estli vás to bude zajímat, ale pokud jo tak se mrkněte a nelekněte ;-).

Moje zlata

5. dubna 2009 v 14:09 | Cherryll |  Moje maličkost =)
tak abych sem nedávala,jen depresivní a psychopatický články tak....zde....pár fotek mých miláčkůSebevražda

5. dubna 2009 v 13:47 | Cherryll |  Úvahy
No jo,skoro každý asi ve slabý chvilce přemejšlel nad sebevraždou. Prostě bych už tady nebyla,už bych neubližovala ostatním ani sobě. Už by nebylo žádný trápení. Ale má to taky daleko víc mínusů. Asi tím největším je že se to už nedá vrátit a co když to po smrti nebude lepší,co když to nebude tak růžový jak si to všichni malujou,třeba to bude horší než teď. To by mě zajímalo co bude po smrti,abych se mohla rozhodnout jestli to stojí za to,ale to nejde takže, je to taková sázka na nejistotu,která by mě ale stála až moc velkou cenu. A navíc přece nebudu takovej zbabělec abych se s tím životem pořádně nepoprala,ale uznávám že někdy už prostě není jinýho řešení.
Sebevražda-zbabělost nebo vysvobození?

Oběšení:
to musí bejt asi docela hrozný,dusit se než umřeš

Otrávení:
http://www.botany.cz/foto/taxusherb1.jpg

Utopení:
snad nejhorší smrt,pomalá

Zastřelení:
http://www.regiony24.cz/obr/clanky/velke/300608_pistol.jpg

Podřezání:
mno fuj,mě se dělá špatně jen když se na zápěstí škrábu,natož se tam říznout

A k závěru: Sebevražda? Ne díky,radši na to ani nemyslet.