Květen 2009

Pro lidi, který sou....sami si uděláte obrázek jaký

30. května 2009 v 23:57 | Cherryll |  Moje maličkost =)
Takže tohle je zpráva pro ty vymaštěný lidi, který nevěděj jakej je rozdíl mezi pentagramem, anarchistickým A a židovskou hvězdou. Předpokládám, že nikdo z mých SB na tom tak není, tak se pls pls neurazte.

Pentagram:
Takhle může vypadat pentagram. Důležitý na něm je, že má (už podle názvu) 5 cípů, 5.
Je jedno jak je natočenej nebo jestli je v něm něco načmáraný, prostě 5 cípů=pentagram.
Pentagram nosí třeba wiccariáni nebo satanisti nebo ho nosí jen tak jako třeba já.
Anarchistický A:
To je prostě jen A v kolečku. ty čáry nejsou všechy navzájem spojený. Tohle už podle názvu nosí anarchisti.

Židovská hvězda:
A takhle vypadá židovká hvězda, který se jinak říká hexagram, což znamená že má 6 cípů, 6.
Sou to vlastně dva trujúhelníky v sobě. Mají ji ve znaku židé, dokonce ji mají i na vlajce.

Tak doufám, že teď už si to nebudete plíst.

Mein teil

30. května 2009 v 23:31 | Cherryll |  Rammstein
tyo tohle je jedna super písnička od Rammsteinů. Drsnej text i klip. Je to o případu německého kanibala Meiwese. Který společně se svou obětí (B.J.Brandes) snědli Brandesův penis. Klip není přesným obrazem toho případu ani textu, takže se nebojte si ho pustit. ;-) Já osobně teda nechápu jak někdo může sníst člověka. Někde sem četla, že lidi mají maso nasládlý chuti, no fuj.
Já bych to žrala jen kdybych byla na pokraji smrti.


klip:

Přání

30. května 2009 v 23:16 | Cherryll |  Úvahy
Ach jo už zase nemůžu spát, a tak přemejšlím konkrétně nad slovem přání, teda hlavně nad tím co se pod tímto slovem skrývá. Zjistila sem že je to, když chceme něco co nemáme a co bysme chtěli mít. Tak vyslovíme přání, ať už to je nahlas nebo v duchu, myslím že mezitím není rozdíl, že to na váze přání nijak nemění. Třeba bysme neměli mít furt nějaká přání, když by se nám totiyběž téměř vždy vyplnila, mohly bysme skončit jako rybářka v tej pohádce o Zlatý rybě. Pořád chtěla víc a víc až nakonec neměla nic. Tím se taky dostávám k tomu, že bysme si dycky měli dvakrát rozmyslet co si přejeme, páč by se nám to mohlo splnit. To už se mi stalo mockrát, že sem si něco moc přála, mno a vono se to splnilo. Pak sem ale zjistila že to není akový jak sem si představovala. Takže na přání pozor.


Chjo =(

16. května 2009 v 12:47 | Cherryll |  Smeťák(Ostatní)
Ahoooj lidi....omlouvám se že sem teď moc nechodím, ne že bych měla zákaz jako Lintu nebo Fallen, ale prostě nemám čas a poslední dobou ani nápady. Škola mi toho času děsně sežere, za chvíli bude konec roku a mě vycházejí tři 4.
Tak se mějte moc hezky.
Cherryll

Vita pictus

8. května 2009 v 10:51 | Cherryll |  Moje maličkost =)
neboli Život v obrazech.......
Nwm jen tak mě napadlo, že bych mohla udělat svůj stručnej životopis, zobrazenej v pár obrazech.

1.
Na svoje dětství, tak do období 1.třídy si pochopitelně nevzpomínám. Ale vím že,bylo šťastný.

2.
1. a 2. třída byli asi moje nejšťastnější na základce.

3.
Zbytek základky,tak do 8. třídy, sem si připadala jako na horský dráze. Prostě v jedu dobu sem byla na vrcholu, jako oblíbená holka ve třídě plno kamarádů, láska. Ale za chvilku sem spadle hezky rychle dolů. Zrada, posmívání, ponižování, žádný kamarádi, nic.

4.
Pak sem se chytla na sladkej příslib kamáradství. Zkrátka začala sem se bavit s jednou holkou od nás ze třídy. Někdy mi přišlo že mě ani nenechá pořádně se nadechnout. Furt mi musela dokazovat, že je lepší než já, že je hezčí a chytřejší a všechno dělá líp než já. Byla to KRÁVA, vlastně je a pořád bude protože takovýhle lidi se nikdy nezmění. Sebestředná pizda co si myslí že je středem vesmíru a že se všechno a všichni musí točit jen okolo ní.

5.
Jak sem nastoupila na střední tak si připadám asi jako ta černá ovce. Všichni sou tam prostě jiný, mají jinej smysl pro humor (trapnej),poslouchaj jinou hudbu (hip-hop),oblíkaj se jinak, zajímaj se o jiný věci,atd. Já je nemám ráda,nemůžu říct že bych je úplně nesnášela, ale vadí mi. Sice ne všichni, ale většina jo.
Eště k tomu humoru jo, já nwm ale mě fakt nepřijde vtipná soutěž o nejoblíbenějšího člověka ve třídě,prdět v hodině na ruku nebo se dva dny tlemit hlášce typu: ,,Šklíbo slyšelas to, a vona neslyšela."